aktualności

Akumulatory ERA

13-07-2021
Akumulatory ERA - nowość w naszej ofercie!
więcej
 

ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24-07-2019
Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.
więcej

Promocje

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Aktualności

ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24-07-2019

Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.

 

Nazwa firmy Nipparts nawiązuje do części zamiennych przeznaczonych do samochodów japońskich. Z upływem czasu i rosnącą obecnością marek koreańskich w Europie poszerzono ofertę o wszystkich producentów azjatyckich. Wszystkie produkty z logo Nipparts, o jakości OEM, trafiają na niezależny rynek. Ich katalog jest sukcesywnie poszerzany, przeciętnie o sto referencji miesięcznie. Wśród nich są części przeznaczone do najnowszych modeli między innymi Hyundaia, Kii, Lexusa, Mazdy, Mitsubishi, Nissana, SsangYonga czy Toyoty.


ELIT Polska wprowadza właśnie do swojej sieci dystrybucji części Nipparts z grupy amortyzatorów, alternatorów, chłodnic, elektryki, filtrów,  łożysk, osłon, pasków, pomp wody, przegubów, rozruszników termostatów, sprzęgieł, świec, uszczelek, wałów napędowych oraz układów hamulcowego (w tym hydrauliki), kierowniczego i układu zapłonowego. Łącznie to ponad 2600 pozycji.


„Systematycznie weryfikujemy zakres naszej oferty pod kątem zapotrzebowania polskiego rynku. Jednocześnie szukamy nowych możliwości i dostawców, korzystając przy tym z naszej przynależności do grupy Rhiag i globalnej sieci LKQ Corporation. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do najwyższej jakości części zamiennych w atrakcyjnych przedziałach cenowych. Korzystają z tego zarówno nasi klienci - niezależne warsztaty i serwisy samochodowe, jak i właściciele samochodów. W przypadku Nipparts marek azjatyckich, których modele od lat cieszą się dużą popularnością w naszym kraju”

- mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Łańcuch Dostaw w ELIT Polska.


*****


ELIT  Polska  to  wiodący  dystrybutor  części  motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych  i wyposażenia  warsztatowego  na  polskim  rynku.  Firma dysponuje trzema magazynami głównymi w Dębicy, Krakowie i Wrocławiu oraz 48 filiami  na  terenie całego kraju. ELIT Polska jest częścią LKQ Corporation (poprzez  Grupę  Rhiag/Elit),  największej  grupy  zakupowej działającej na niezależnym globalnym rynku motoryzacyjnym.

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
Polityka prywatności