aktualności

ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24-07-2019
Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.
więcej
 

Akumulatory ERA

13-07-2021
Akumulatory ERA - nowość w naszej ofercie!
więcej

Promocje

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Aktualności

ZF Aftermarket Tech Adventure 2019

10-04-2019

Tegoroczna edycja Tech Adventure odbędzie się w dniach 10-15 czerwca 2019 r. Będzie to pięć dwudniowych sesji przeznaczonych dla specjalistów w zakresie napraw samochodów osobowych oraz po jednym dniu szkoleniowym dla warsztatów zajmujących się pojazdami ciężarowymi i motocyklami. W programie przewidziano m.in. szkolenia praktyczno-teoretyczne, próby porównawczne na płytach poślizgowych a także jazdy torowe najpotężniejszymi supersamochodami sportowymi, przejazdy KTM-ami X-Bow i codrivey drift truckiem – a to jedynie ułamek tego, co czeka na uczestników tegorocznej edycji.

 

Miejsce - Tor Bednary

Z myślą o naszych klientach zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie ZF Aftermarket Tech Adventure 2019 na Torze Bednary. To jeden z najnowocześniejszych ośrodków techniki jazdy w Polsce wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, to także jeden z najdłuższych w kraju torów wyścigowych o długości 2500 metrów.

Tor znajduje się w miejscowości Bednary, ok 30 km na północny wschód od Poznania.

 

Moduły szkoleniowe dla trzech specjalizacji

Tech Adventure 2019 odbędzie się w dniach 10-15 czerwca br. W tym roku przygotowaliśmy szkolenia dla warszatów obsługujących samochody osobowe, pojazdy ciężarowe oraz motocykle.

Samochody osobowe:

  • 10.06, poniedziałek
  • 11.06, wtorek
  • 12.06, środa
  • 13.06, czwartek
  • 14.06, piątek

 

Jak wziąć udział w Tech Adventure 2019

Tech Adventure to impreza skierowana do warsztatów serwisujących pojazdy osobowe, ciężarowe oraz motocykle, które korzystają z oryginalnych części marek należących do portfolio ZF Aftermarket: Lemförder, SACHS, TRW.

 

Jeżeli jesteś mechanikiem rynku pojazdów osobowych

W celu wzięcia udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się do udziału w programie na stronie www.zf-propoints.com i w okresie promocyjnym aktywnie rejestrować swoje zakupy zbierając punkty. Po zebraniu 1500 punktów należy wymienić je na bilet uprawniający do wzięcia udziału w Tech Adventure 2019.

Promocja obowiązuje do momentu wyczerpania wejściówek na każdy dzień wydarzenia. Liczba wejściówek jest ograniczona.

 

Wszystkie informacje na temat programu można znaleźć pod adresem:

https://aftermarket.zf.com/pl/pl/techadventure/

oraz

https://www.zf-propoints.com/

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
Polityka prywatności