aktualności

ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24-07-2019
Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.
więcej
 

Akumulatory ERA

13-07-2021
Akumulatory ERA - nowość w naszej ofercie!
więcej

Promocje

Infolinia Techniczna LKQ ACADEMY

25-06-2021
Infolinia Techniczna dla klientów ELIT
więcej

Aktualności

Loteria OSRAM Pokonaj noc

17-10-2018

Promocja pod hasłem „Pokonaj noc” powiązana jest z wprowadzeniem do sprzedaży najnowszej serii produktów Night Breaker, przeznaczonych dla kierowców poszukujących maksymalnej ilości światła na drodze. Za zakup dwóch lamp ksenonowych Night Breaker Laser uczestnik otrzyma trzy losy w loterii, z kolei dwie żarówki halogenowe o tej samej nazwie uprawniają do odbioru jednego losu w zabawie.


Każdy los bierze udział w grze o trzy nagrody. Codziennie uczestnik, który jako pierwszy w otwieranych o różnych porach tzw. bramkach czasowych wprowadzi swoje zgłoszenie na stronie internetowej wygra latarkę OSRAM LEDinspect Flashlight. Po zakończeniu każdego z trzech miesięcy promocji losowane będą trzy bony paliwowe o wartości 1000 zł każdy oraz 10 latarek OSRAM LEDguardian Saver Light Plus, a na koniec zabawy organizatorzy wyłonią laureata nagrody głównej – treningu z techniki bezpiecznej jazdy w szkole Kuby Bielaka i telefonu iPhone 8. W sumie rozdanych zostanie aż 138 nagród.


Do loterii „Pokonaj noc” mogą być zgłoszone tylko zakupy lamp ksenonowych lub żarówek halogenowych z rodziny Night Breaker Laser, wyprodukowane na rynek polski. Czyli asortyment, który spełnia wszelkie wymagania polskiego prawa dotyczące opakowań i informacji dla konsumenta. Warunkiem odebrania nagrody jest zachowanie dowodu zakupu oraz opakowania z czytelnym kodem EAN.


Loteria potrwa trzy miesiące, do 15.12.2018 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.pokonajnoc.pl


Źródło: motofocus.pl

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
informacja o cookies