aktualności

ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24-07-2019
Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.
więcej
 

Akumulatory ERA

13-07-2021
Akumulatory ERA - nowość w naszej ofercie!
więcej

Promocje

Infolinia Techniczna LKQ ACADEMY

25-06-2021
Infolinia Techniczna dla klientów ELIT
więcej

Aktualności

Elementy zawieszenia FRAP w ofercie ELIT Polska

11-05-2018

ELIT Polska konsekwentnie poszerza swoją ofertę części zamiennych. Do portfolio tego dystrybutora dołączono referencje renomowanego producenta FRAP.

 

Włoska firma FRAP powstała w 1932 roku w Turynie, w którym do dziś powstają wszystkie oferowane produkty. W nowoczesnym zakładzie, o powierzchni ponad 14 tys. metrów kwadratowych co roku produkowanych jest ponad trzy miliony referencji przeznaczonych na fabryczny montaż oraz aftermarket. FRAP jest dostawcą OE między innymi do jednośladów KTM, trójkołowców Peugeot i Piaggio, samochodów osobowych Fiat Chrysler Automobiles, General Motors, Lamborghini, McLaren i Renault oraz maszyn rolniczych Krone i New Holland. W ostatnim czasie sworznie FRAP znalazły zastosowanie w Alfie Romeo 4C i McLarenie 650, a dodatkowo i wahacze w nowej odsłonie sportowych modeli marki Alpine.


„FRAP to renomowany producent części do wszystkich typów pojazdów mechanicznych, które przeznaczone są także na aftermarket. Korzystają z nich także poddostawcy kompletnych podzespołów oraz profesjonalne firmy tuningowe” - mówi Dawid Cieśla z ELIT Polska - „Cieszymy się, że produkty FRAP - i to na zasadzie wyłączności - dołączyły do naszej oferty na polskim rynku. Dzięki temu mechanicy i właściciele pojazdów zyskują dostęp do wysokiej jakości części w atrakcyjnych cenach”.

 

W pierwszej kolejności do oferty ELIT Polska trafiły drążki kierownicze, tuleje metalowo-gumowe, sworznie, łączniki i końcówki drążków oraz wahacze. Przy wyborze odpowiedniej referencji można skorzystać z katalogu TecDoc lub wyszukiwarki on-line na stronie frap.it Wystarczy podać markę,  nazwę modelu lub oryginalny numer OE. Dodatkowo ze strony włoskiego producenta można wygenerować katalog w postaci pliku pdf.


"Wszystkie produkty FRAP pakowane są w folię z nadrukowanym numerem referencji i kodem kreskowym oraz solidny karton chroniący je w czasie transportu i dystrybucji. Pełna oferta dostępna jest już w naszych magazynach głównych, jak i filiach na terenie całego kraju” - dodaje Dawid Cieśla z ELIT Polska - „Sukcesywnie będziemy wprowadzać do naszej oferty kolejne grupy produktowe FRAP. O tym, które to będą w głównej mierze decydują warsztaty samochodowe, czyli nasi główni Klienci”.

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
informacja o cookies