aktualności

Loteria OSRAM Pokonaj noc

17-10-2018
W połowie września ruszyła specjalna promocja firmy OSRAM, w której wygrać można m.in. kurs bezpiecznej jazdy, iPhone 8, bony paliwowe i akcesoria motoryzacyjne
więcej
 

Westlake - nowość w ofercie

17-09-2018
W ofercie Elit Polska są opony zimowe Westlake przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych oraz SUV.
więcej

Promocje

Promocja ZAWIESZENIE

10-10-2018
Kupuj pakiety produktów FRAP, OPTIMAL oraz SWAG i odbieraj nagrody za zakupy.
więcej

FILTRON BENEFIT PROGRAM 2018

01-03-2018
Zaloguj się i zyskaj nagrody!
więcej

Aktualności

Supermechanik ELIT po raz trzeci

31-08-2018

Już w najbliższy weekend poznamy zwycięzcę konkursu Supermechanik ELIT 2018. Do finałowej rywalizacji przystąpi sto osób wyłonionych w ogólnopolskich eliminacjach.

 

Trzecia edycja konkursu Supermechanik ELIT 2018 rozpoczęła się na początku kwietnia. Tak jak w poprzednich latach przystąpienie do uczestnictwa wymagało rejestracji na platformie internetowej www.supermechanikelit.pl Pierwszy etap składał się z czterdziestu losowo wybranych pytań, w których należało wskazać prawidłową odpowiedź. Każda osoba miała do dyspozycji dziesięć prób, kolejne przyznawane były na podstawie miesięcznych progów zakupowych w sieci ELIT Polska. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie podczas procesu rejestracji.


Na tej podstawie wybrano stu uczestników, którzy uzyskali najwyższą punktację. Pod uwagę brana była próba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi udzielonych w jak najkrótszym czasie, realizując jednocześnie założony plan zakupów. Osoby te spotkają się 1 września (sobota) na finale w Zakopanem.


Na początek wszyscy przystąpią do trwającego godzinę pisemnego testu. Dziesięć najlepszych osób zakwalifikuje się do półfinału. Jego formuła oparta jest na wyborze dwudziestu pytań, odpowiedź na każde musi paść przed upływem 5 sekund. Na podstawie zdobytych punktów (1 pkt. za dobrą odpowiedź, 0 pkt. za brak, -1 pkt. za błędną) wyłonionych zostanie dwóch finalistów.


Ostateczne rozstrzygnięcie polegać będzie na jak najszybszym wykryciu i usunięciu usterek „spreparowanych” w dwóch identycznych modelach samochodu. Zwycięzca otrzyma tytuł Supermechanik ELIT 2018 oraz kluczyki do Opla Astra.


Za drugie miejsce przyznany zostanie voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.


Triumfatorem pierwszej edycji konkursu Supermechanik AD 2016 został Łukasz Szostakiewicz z serwisu „Auto Naprawa” z Włodawy. W kolejnej tytuł Supermechanik AD 2017 zdobył Rafał Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu.


Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są Castrol Edge, Schaeffler (ze swoimi markami LUK, INA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/Exide, Champion, Denso, Gates, Goodyear, King Tony, K2, KYB, Magneti Marelli, Nissens, Optimal, SWAG, Textar, Valeo oraz Virage Moje Auto.

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
informacja o cookies