aktualności

Zawory EGR firmy Elstock w ofercie ELIT Polska

26-11-2018
Oferta ELIT Polska została wzbogacona o kolejny produkt. W magazynach centralnych dostępne są już zawory EGR firmy Elstock – jednej z marek BORG Automotive Group. Są to produkty renomowane, a ich sprzedaż odbywa się po wymianie rdzeni.
więcej
 

Elementy karoseryjne - w ELIT Polska

09-11-2018
ELIT Polska nieustannie rozwija szerokie portfolio oferowanych produktów i poprawia ich dostępność dla swoich klientów.
więcej

Promocje

WIELKA WYPRZEDAŻ

21-12-2018
Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły oferty!
więcej

CENTRA EXIDE- Odjechane korzyści!

28-01-2019
CENTRA EXIDE- Odjechane korzyści! Wygrywasz na starcie
więcej

Aktualności

Supermechanik ELIT po raz trzeci

31-08-2018

Już w najbliższy weekend poznamy zwycięzcę konkursu Supermechanik ELIT 2018. Do finałowej rywalizacji przystąpi sto osób wyłonionych w ogólnopolskich eliminacjach.

 

Trzecia edycja konkursu Supermechanik ELIT 2018 rozpoczęła się na początku kwietnia. Tak jak w poprzednich latach przystąpienie do uczestnictwa wymagało rejestracji na platformie internetowej www.supermechanikelit.pl Pierwszy etap składał się z czterdziestu losowo wybranych pytań, w których należało wskazać prawidłową odpowiedź. Każda osoba miała do dyspozycji dziesięć prób, kolejne przyznawane były na podstawie miesięcznych progów zakupowych w sieci ELIT Polska. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie podczas procesu rejestracji.


Na tej podstawie wybrano stu uczestników, którzy uzyskali najwyższą punktację. Pod uwagę brana była próba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi udzielonych w jak najkrótszym czasie, realizując jednocześnie założony plan zakupów. Osoby te spotkają się 1 września (sobota) na finale w Zakopanem.


Na początek wszyscy przystąpią do trwającego godzinę pisemnego testu. Dziesięć najlepszych osób zakwalifikuje się do półfinału. Jego formuła oparta jest na wyborze dwudziestu pytań, odpowiedź na każde musi paść przed upływem 5 sekund. Na podstawie zdobytych punktów (1 pkt. za dobrą odpowiedź, 0 pkt. za brak, -1 pkt. za błędną) wyłonionych zostanie dwóch finalistów.


Ostateczne rozstrzygnięcie polegać będzie na jak najszybszym wykryciu i usunięciu usterek „spreparowanych” w dwóch identycznych modelach samochodu. Zwycięzca otrzyma tytuł Supermechanik ELIT 2018 oraz kluczyki do Opla Astra.


Za drugie miejsce przyznany zostanie voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.


Triumfatorem pierwszej edycji konkursu Supermechanik AD 2016 został Łukasz Szostakiewicz z serwisu „Auto Naprawa” z Włodawy. W kolejnej tytuł Supermechanik AD 2017 zdobył Rafał Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu.


Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są Castrol Edge, Schaeffler (ze swoimi markami LUK, INA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/Exide, Champion, Denso, Gates, Goodyear, King Tony, K2, KYB, Magneti Marelli, Nissens, Optimal, SWAG, Textar, Valeo oraz Virage Moje Auto.

wstecz
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© ELIT Polska | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@elitpolska.pl
informacja o cookies